Bardzo słaby pojedynek reprezentacji narodowej Korei Południowej - porażka z brazylijską reprezentacją narodową rezultatem jeden do czterech!

Rozgrywane obecnie mistrzostwa świata są niezwykłe pod wieloma względami i nie da się tego ukryć. Końca dobiegły rozgrywki grupowe, a więc nadeszła pora na to, co piłkarscy sympatycy lubią najbardziej. Chodzi oczywiście o fazę pucharową, gdzie nie ma miejsca na pomyłki i porażka może Cię wyrzucić z turnieju oraz marzeń o wygraniu mistrzowskiego tytułu. W niedzielę polska narodowa drużyna przegrała z narodową drużyną Francji wyniki 1:3 i odpadła z mundialu. Dla wielbicieli piłkarskich w naszym kraju, ponieważ nie oznaczało to jednak końca doznań, ponieważ mundial wciąż trwa. Na pewno trzeba obserwować grę kadry narodowej Brazylii, gdyż ze spotkania na spotkanie wygląda coraz lepiej. Spotkanie 1/8 finału z narodowym zespołem Korei Południowej było tego dobrym przykładem, gdzie gracze brazylijskiej reprezentacji narodowej urządzili sobie festiwal strzelecki w pierwszej połowie. Bramka numer jeden dla drużyny Brazylii padła już w 6. minucie, a jej autorem był Vinicius, który świetnie poradził sobie w polu karnym z defensywnymi graczami przeciwnika.

Należy podkreślić fakt, iż pierwsza część spotkania była prawdziwym koszmarem dla kadry Korei Południowej. Zwłaszcza, że I część skończyła się prowadzeniem brazylijskiej drużyny narodowej wynikiem cztery do zera. Kolejne gole zdobywali Neymar Jr, Richarlison oraz Paqueta. Obecni na stadionie sympatycy piłki nożnej mogli odczuwać satysfakcję, gdyż mieli możliwość oglądać istny popis reprezentacji narodowej Brazylii. W drugiej odsłonie tempo tego spotkania zdecydowanie opadło. Gracze narodowej reprezentacji Korei Południowej fantastycznie się bronili w momencie, kiedy brazylijscy piłkarze starali się tworzyć kolejne akcje. Reprezentacja narodowa Korei Południowej na kwadrans przed końcem meczu zdobyła bramkę na otarcie łez, która była ozdobą spotkania. Na strzał ze sporej odległości zdecydował się napastnik drużyny Korei Południowej, a bramkarz narodowej reprezentacji Brazylii nie miał szans na skuteczną interwencję. W rozrachunku końcowym to spotkanie skończyło się rezultatem 4 do 1 dla drużyny narodowej Brazylii, która w następnej rundzie będzie się mierzyć z narodowym zespołem Chorwacji. Stawką tego pojedynku będzie kwalifikacja do 1/2 finału światowych mistrzostw i gwarancja rywalizacji o medal.

Tagi: Online Sport

Brak komentarzy

Zostaw komentarz